Содержание

Дзеркало в інтер’єрі – це одне з важливих і найкрасивіших доповнень житлових та комерційних приміщень. Матеріал не тільки являється прикрасою інтер’єру, але і виконує практичну функцію, дозволяючи домочадцям побачити в ньому своє зображення. Крім того, дзеркало оптично збільшує інтер’єр, завдяки чому він здається більш просторим.

Досить, наприклад, розташувати дзеркала навпроти вікон. Тоді вони будуть відбивати денне світло, розсіюючи його по кімнаті. Крім того, дзеркала, встановлені по всій довжині стіни, дозволять кімнаті здаватися більше і просторіше. Це рішення особливо добре працює в тісних і темних приміщеннях, але воно також має гарний вигляд у великих інтер’єрах.

zobrazhennya_viber_2019-12-10_18-26-56-7384116

Серед пропозицій продукції, яку ми створюємо, можливо віднайти цікаві рішення для оригінального оздоблення інтер’єру, наприклад – дзеркальну плитку. Цікавим рішенням є створення композиції з кількох менших чи більших дзеркал, які, окрім декоративної, можуть нести ще й корисну функцію. Їх правильне розташування дозволяє візуально збільшити кімнату і зробити її яскравішою. Незалежно від того, в якому стилі ви оформляєте свій інтер’єр, Скелко пропонує дзеркальну плитку, що відрізняються за розміром, формою та дизайном.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Натяжной потолок в интерьере однокомнатной квартиры

В якому випадку слід купити дзеркальну плитку?

Купити дзеркальну плитку ви можете в самих різноманітних ситуаціях, а саме:

  • Дзеркальна плитка найкраще підходить для оздоблення інтер’єру в гламурному стилі, а також для усіх сучасних напрямків. Плитку використовувати можна в різних кімнатах житлового приміщення, включаючи коридор або вітальню.
  • Якщо ви працюєте над оздобленням офісу, ресторану, магазину чи салону, в такому випадку вам просто не обійтись без дзеркальної плитки, яка придасть інтер’єру вишуканості та дійсно дорогоцінного вигляду, допоможе залучити якомога більше відвідувачів.

1-zerkalnaya-plitka-na-kuhne-4251927

Дзеркальне панно на стіні – стильне та сучасне рішення

Ми пропонуємо купити дзеркальну плитку в різноманітній колірній палітрі. Окрім стандартних кольорів на сайті виробника запропонована плитка в синьому або мідному, що дозволить створити унікальне дзеркальне панно на стіні або стелі приміщення.

За розмірами дзеркальна плитка може бути різною. Розміри починаються від 10 × 10 см до 30 х 30 см. Виробник може виготовити плитку розміром 200 × 200 см за індивідуальним бажанням замовника. Трикутна і шестигранна дзеркальна плитка буває різних розмірів.

ЧИТАТЬ ТАКЖЕ:  Как обновить свой старый балкон или лоджию?

Серед дзеркальної плитки можна зустріти плоску (різану) або фаску. Використання смуги дзеркальних плиток зі скошеними фасками означає відсутність ефекту повного відображення, що може втомити ваші очі в довгостроковій перспективі. Плитки зі скошеними кромками мають шліфовані під кутом краї. Ширина фаски в залежності від обраного розміру плитки може становити 10-12 мм.

Цікавим видом такої плитки є скляна, дзеркальна мозаїка, виготовлена ​​у вигляді панелей 30 × 30 см і наклеєна на сітку у вигляді невеликих квадратів або прямокутників, що відбивають світло. Можливо, вам сподобається дзеркальне панно викладене мозаїкою, створене з дрібних дзеркал різного розміру.

0-02-05-126236669dcce18270cb42e391927f3e1d8293cc309ec733ec774287b3b33ae2_df3d6b49-min-3053951